O firmie

Witamy Serdecznie w sklepie www:

"KrainaDziecka"

 
 Nasz sklep internetowy powstał z zamiarem dostarczenia Państwu kompletnej i atrakcyjnej oferty cenowej  renomowanych Firm na Polskim rynku. ! 

 

Korzystając ze sklepu: www.krainadziecka.com.pl oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze ale i cenny czas który możecie poświęcić dla Waszej Pociechy!!!
 Z naszej strony zapewniamy dołożyć wszelkich możliwych starań, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie z naszych usług i zakupionych przedmiotów.

W sklepie www. kontrahenci znajdą między innymi zabawki edukacyjne takie, które pomogą rodzicom, poprzez zabawę z dzieckiem, rozwijać jego wyobraźnię, kreatywność, inteligencję emocjonalną, zdolności manualne, pomogą wzbogacać wiedzę dziecka o świecie i rozbudzać jego ciekawość. 
W naszym sklepie znajdą Państwo również całą wyprawkę dla Waszego Maleństwa. Jesteśmy pewni, że będą Państwo bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas produktów i że dostarczą one Waszym Maleństwom wiele radości ,a także pozwolą one na umacnianie już i tak głębokiej więzi pomiędzy wami.

 

Uśmiech i zadowolenie Wasze i Waszego dziecka jest naszym celem!!!

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie on-line:

·  bezpieczeństwo transakcji

·  oszczędność pieniędzy

·  oszczędność czasu

·  szybka realizacja zamówienia

 

F.H.U. "IGA"

ul. Gliwicka 129

40-857 Katowice

502 206 927


Idea: 29 1950 0001 1006 6669 1667 0001

 

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW W SKLEPIE KRAINA-DZIECKA.