Płatności

Płatności i wysyłka

1. Wyboru formy ( sposobu) płatności Klient dokonuje, zaznaczając odpowiednie pola na formularzu zamówienia. Płatość za zamówiony towar (wraz z kosztami wysyłki i ewentualnie z innymi kosztami) Klient powinien dokonać po zawarciu umowy ze Sprzedawcą.

2. Klient może dokonać płatności za zamówione towary:
a. przelewem na następujący rachunek bankowy Sklepu:
Idea: 29 1950 0001 1006 6669 1667 0001
b. poprzez system obsługi płatności
Przelewy24;
c. gotówką przy odbiorze zamówionych towarów (płatność kurierowi)
d. sprzedaż
poprzez kredyt ratalny udzielany przez Credit Agricole Bank Polska S.A.


3. Jeżeli postanowienia niniejszego Regulaminu nie stanowią inaczej, jakiekolwiek zwrot płatności na rzecz Klienta następuje w taki sam sposób, w jaki nastąpiła płatność, a jeżeli jest to niemożliwe - przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Sprzedawca i Klient mogą porozumieć się co do innego sposobu zwrotu płatności. 

4. Jeżeli zwrotu nie można dokonać z powodu okoliczności, za które Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienie w zwrocie płatności na rzecz Klienta.

5. Zamówienia są realizowane w ciągu do 7 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na koncie lub wybrania opcji za pobraniem (płatne u kuriera).

6. Z zastrzeżeniem ust. 7 poniżej, koszt przesyłki (dostawy do Klienta zamówionych towarów) jest stały, niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów (ewentualną różnicę między ceną rynkową przesyłki a ceną dostawy towarów zakupionych w Sklepie pokrywa Sprzedawca) i wynosi:
a. w przypadku płatności przelewem (przedpłata) kurier: 16,00 zł;
b. w przypadku płatności przelewem (przedpłata) poczta Polska: 12,00 zł;
c. w przypadku płatności za pobraniem (gotówka u kuriera): 20,00 zł;