NUK Żelowy kompres na piersi NUK Cool & Warm 252.050

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nuk
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 32,00 zł
  • Niedostępny

Do stosowania na zimno lub ciepło podczas ciąży i w okresie karmienia piersią

-do przykładania do gruczołów mlecznych i limfatycznych
-ogrzany kompres pobudza wypływ pokarmu
-schłodzony kompres zmniejsza dyskomfort

Przynosi ulgę na każdym etapie karmienia piersią

Żelowy kompres NUK można stosować na zimno lub na ciepło w czasie ciąży, karmienia piersią, jak i po odstawieniu dziecka od piersi.

Podczas ciąży:

Zmiany w piersiach można odczuć już w pierwszych tygodniach ciąży. Piersi stają się większe, cięższe i lepiej ukrwione. Zaczynają przygotowywać siarę i zmienia się ich tkanka. Wszystko to powoduje wiekszą wrażliwość i napięcie piersi, co może być nieprzyjemne. Aby te objawy złagodzić, należy przykładać do piersi zimny kompres żelowy NUK, który ma ergonomiczny kształt i miękką powierzchnię.

W okresie karmienia piersią:

Żelowy kompres NUK zastosowany jako ciepły okład przed karmieniem pobudza wypływ mleka, zapewniając przyjemne karmienie. Zastosowany jako zimny okład po karmieniu ma działanie relaksujące i pielęgnacyjne. Żelowy kompres NUK ma kształt dostosowany do przykładania do gruczołów limfatycznych.

Po odstawieniu dziecka od piersi:

Po odstawieniu dziecka od piersi można nadal stosować żelowy kompres NUK na zimno lub na ciepło, aby wzmacniać tkankę łączną. Sprawia to, że piersi szybciej wracają do formy. Ponadto żelowy kompres NUK może być stosowany przez całą rodzinę do chłodzenia lub ogrzewania innych części ciała (np. kolan, łokci).

Art. nr: 252.050

Opakowanie: 2 szt./pudełko