Nuk trener dopochwowy do ćwiczenia mięśni Kegla 256.366

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nuk
  • Dostępność: W magazynie
  • szt.
  • 89,00 zł

Trener dopochwowy NUK do ćwiczenia mięśni Kegla - dyskretna i komfortowa pomoc dla kobiet po porodzie

Narodzenie dziecka wywraca życie rodziców do góry nogami. W tym okresie jednak matki powinny także zadbać o swoje ciało i jego potrzeby. Ponieważ po porodzie ciało kobiety potrzebuje czasu, żeby wrócić do formy i się zregenerować. Miednica ma tutaj ważną rolę do odegrania. Jej mięśnie należy wzmocnić za pomocą specjalnych ćwiczeń, aby mogła nadal wypełniać swoje ważne funkcje w ciele. Trener NUK do ćwiczenia mięśni Kegla pozwala na ćwiczenie mięśni dna miednicy bez wysiłku.

Skuteczny
Dzięki trenerowi NUK do ćwiczenia mięśni Kegla matki mogą wzmocnić mięśnie dna miednicy - w ciągu zaledwie kilku tygodni po urodzeniu dziecka.

Dyskretny
Zarówno w domu, jak i na zewnątrz ten dyskretny trener może być używany w czasie prawie każdej aktywności. Podczas poruszania się lekka kulka znajdująca się wewnątrz produktu zaczyna drgać i tym samym stymuluje mięśnie.

Wygodny
Dzięki jedwabiście gładkiej powierzchnia oraz kształtowi przypominającemu tampon przyrząd  łatwo się go wprowadza i jest wygodny w noszeniu, a elastyczny sznurek sprawia, że można go prosto i bezpiecznie usunąć. Trener jest wykonany z przyjaznego dla skóry tworzywa (TPE - termoplastyczny elastomer) i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Sprawdzony przez położne*
Położne uważają trenera NUK do ćwiczenia mięśni Kegla za przydatne uzupełnienie gimnastyki pomagającej w powrocie do formy po urodzeniu dziecka i polecają go kobietom, które odwiedzają. Po kilku tygodniach testowania produktu 85% położnych oceniła go jako "dobry" lub "bardzo dobry". 

* Test produktu z udziałem 59 położnych na forum www.hebiana.de (styczeń 2014).

Art. nr: 256.366