Leżaczek – huśtawka dla dziecka. Dlaczego warto go mieć?

04-08-2017

 

Twój maluch nie może jeszcze samodzielnie chodzić i większość czasu spędza w pozycji leżącej? Gdy nie możesz zajmować się nim non-stop, na przykład musisz posprzątać dom lub ugotować coś pysznego, warto mieć go w zasięgu wzroku. W tym celu możemy wykorzystać chusty i inne nosidełka, ale znacznie bezpieczniejszy i wygodniejszy będzie leżaczek – huśtawka.

 

Chociaż wielu rodziców uważa, że leżaczki są tak naprawdę niepotrzebnym wyposażeniem i wydatkiem, w rzeczywistości warto mieć je pod ręką, szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. W leżaczku dziecko może odpoczywać, bawić się czy huśtać, a przy tym jest całkowicie bezpieczne. To niezastąpiony dodatek wtedy, gdy chcemy, aby maluch był przy nas wtedy, gdy nie możemy wziąć go na ręce!

 

Leżaczki dla dzieci – najważniejsze zalety:

  • pozwalają mieć dziecko cały czas na oku bez potrzeby trzymania go na rękach – po prostu umieszczamy dziecko w leżaczku i przypinamy je pasami, możemy mieć je zawsze w zasięgu wzroku, gdy pracujemy, sprzątamy, gotujemy

  • dziecko jest cały czas bezpieczne – leżaczki wyposażone są w specjalne pasy, dlatego maluch jest zabezpieczony

 

butelek. Na uwagę zasługuje także dołączona do torby mata do przewijania, która sprawdzi się wtedy, gdy nie mamy odpowiedniego zaplecza, aby przewinąć malucha.

 

Na uwagę zasługuje również wzornictwo torby SO CITY od BabyOno. To torba w modne obecnie wzorki, która wykończona jest skórą ekologiczną oraz mocnymi parcianymi paskami. Prezentuje się świetnie z jeansami bluzką, ale również z sukienką.

 

Zamów już teraz torbę BabyOno SO CITY w naszym sklepie internetowym!

Jeżeli również szukasz wygodnej torby dla mamy, BabyOno SO CITY to sprawdzony model. W naszym sklepie internetowym zakupisz ją w bardzo atrakcyjnej cenie i w pełnej gamie kolorów.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bliżej ze zdjęciami i opisem na stronie: https://krainadziecka.com.pl/babyono-inteligentna-torba-dla-mamy-so-city-1423.html.