Jak wybrać nianię elektroniczną ?

04-08-2017

 

W sprzedaży możemy znaleźć obecnie wiele różnych niani elektronicznych. Jak jednak wybrać taki model, który sprawdzi się najlepiej i pomoże nam zapewnieniu dziecku bezpieczeństwa. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

 

Niania elektroniczna jest gadżetem pozwalającym nam na stałe monitorowanie dziecka wtedy, gdy przebywa samo. Najczęściej rodzice korzystają z niej wtedy, gdy maluch kładziony jest do snu w osobnym pokoju.

 

Najprostsze nianie elektroniczne bazują tylko na przesyle dźwięku, ale obecnie w sprzedaży znajdziemy również bardziej zaawansowane modele pozwalające nam na podgląd obrazu – także przez internet z dowolnego miejsca na świecie. W jaki sposób możemy wybrać dobrą nianię elektroniczną? sprawdź razem z nami, jaki model sprawdzi się najlepiej!

 

Jaki model warto wybrać?

Gdy zależy nam na tym, aby zakupić nianię elektroniczną, która zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa, warto pomyśleć o modelu pozwalającym na przesył dźwięku i obrazu jednocześnie.

 

Jeżeli jednak nie możemy przeznaczyć na zakup zbyt wysokiej sumy, sprawdzi się również ten, który przesyła tylko dźwięk.

 

  • zapewniają komfortową pozycję dla dziecka – leżaczki są specjalnie wyprofilowane, wobec tego dziecko może leżeć wygodnie, w naturalnej dla siebie pozycji, często możemy też zmienić pozycję na siedzącą, półleżącą czy leżącą

  • pomagają w zaśnięciu – wiele leżaczków ma też funkcję huśtania, bujania, a nawet wibrowania, która pomaga dziecku w zaśnięciu

 

Wiele leżaczków posiada też dodatkowe zabawki zawieszone na linii wzroku dziecka, karuzele z muzyką, które pomagają w rozwoju zmysłów.

 

Sprawdź już teraz leżaczki – huśtawki w naszym sklepie internetowym!

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę leżaczków tego rodzaju – sprawdź je teraz i wybierz taki, który będzie mógł zapewnić twojemu maluchowi największy komfort i najlepszą zabawę.

 

Mamy nadzieje, że nasz asortyment spełni wszystkie twoje wymagania. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli leżaczków w naszym sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : https://krainadziecka.com.pl/product/search?query=niania+elektroniczna