Avent kubek niekapek z miękkim ustnikiem 9+ 300ml SCF802/02 SCF802/01

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Avent
  • Dostępność: W magazynie
  • szt.
  • 36,00 zł

Szczelny kubek umożliwiający picie bez rozlewania

Superodporny na gryzienie ustnik dla pierwszych ząbków

Kubek My Grippy z ustnikiem
300 ml
9m+
1 sztuka w opakowaniu


Zaawansowany zawór — picie bez rozlewania

Nie ma nic lepszego od przygody. Zapytaj swojego maluszka. Ten szczelny kubek z ustnikiem umożliwia picie bez rozlewania nawet w podróży. Wyjątkowy zawór sprawia, że płyn wypływa tylko wówczas, gdy dziecko pije z kubka, więc nie musisz martwić się drobnymi wypadkami. Nie tylko my tak twierdzimy — 82% mam potwierdza szczelność tego kubka*

Miękki, odporny na gryzienie ustnik przystosowany do rozwijających się ząbków

Aby picie było łatwe i wygodne, maluchy potrzebują ustników nie tylko delikatnych dla dziąseł, ale również wytrzymujących nacisk rozwijających się ząbków. Kubek z ustnikiem My Grippy spełnia oba te warunki dzięki odpornemu na gryzienie, miękkiemu ustnikowi.

 

Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa struktura

Twoje dziecko szybko opanuje umiejętność samodzielnego picia. Jego wyprofilowany kształt i antypoślizgowa struktura ułatwiają trzymanie w małych rączkach.


Mała liczba części — prosty montaż i czyszczenie (można myć w zmywarce)

Kubek z ustnikiem Philips Avent My Grippy zawiera tylko kilka części, dzięki czemu jego składanie jest wyjątkowo proste. Jest wyposażony w higieniczną nasadkę, która pomaga w utrzymaniu czystości ustnika, a wszystkie jego elementy można myć w zmywarce, co zapewnia wygodę użytkowania.


Bez bisfenolu A (0% BPA)

Podobnie jak wszystkie kubki niekapki dla dzieci, ten kubek z ustnikiem nie zawiera bisfenolu A.Zgodność ze wszystkimi butelkami i kubkami Philips Avent

Kubki z ustnikiem Philips Avent My Grippy są zgodne z butelkami Natural i Classic + (z wyjątkiem szklanych butelek) oraz wszystkimi kubkami (z wyjątkiem kubków do nauki samodzielnego picia). Dobieraj i łącz różne elementy, aby stworzyć kubek idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb rozwijającego się dziecka.


Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka
Zawartość zestawu

Kubek 1
Higieniczna nasadka na zatrzask 1 szt.

Kraj pochodzenia Indonezja

Pojemność kubka 300ml

Etap rozwoju 9m+

Właściwości
Bez bisfenolu A
Możliwość mycia w zmywarce